top of page

Praca dla Ski Beat

Aplikowanie z Polski

Ski Beat to firma  z ponad 30-sto letnim doświadczeniem w oferowaniu turystom wyjątkowych wakacji zimowych w ośrodkach narciarskich we francuskich Alpach.

W naszej ofercie mamy 59 domków w dziewięciu najlepszych narciarskich  destynacjach we Francji. Nasze domki mogą pomieścić od 6 do 25 osób, a jeden z naszych kompleksów może pomieścić aż do 77 osób.

praca w sezonie zimowym

Oferta pracy we francuskich  ośrodkach narciarskich,  obejmuje okres od końca listopada do kwietnia każdego roku. Praca w sezonie zimowym może być jednorazową okazją, aby cieszyć się górami, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności lub długoterminowym uzupełnieniem letniej pracy sezonowej.

W większości  nasze oferty pracy  każdego roku skierowane są głównie  dla gospodarzy domków (chalet hosts). Gospodarz domku jest odpowiedzialny za dbanie o gości w domku cateringowym Ski Beat, a wybrani kandydaci pochodzą ze wszystkich środowisk, w tym:

  • Entuzjastyczni kucharze domowi

  • Wykwalifikowani lub częściowo wykwalifikowani absolwenci gastronomii lub hotelarstwa, którzy chcą rozwijać swoją karierę w wyjątkowym środowisku

  • Osoby już pracujące w gastronomii lub hotelarstwie, które chcą rozwijać swoje umiejętności, spróbować czegoś innego lub po prostu szukają pracy na sezon zimowy

  • Osoby, które prowadzą własną letnią działalność sezonową, taką jak restauracje lub pensjonaty

  • Osoby samotne, pary lub przyjaciele, którzy chcą razem pracować

  • Osoby, które ukończyły szkołę, osoby, które chcą zmienić swoją scieżkę zawodową i potrzebują odpoczynku od aktualnej pracy zawodowej lub emeryci, są mile widziani

Pomimo tego, iż  oczekujemy, że wszyscy kandydaci spełnią minimalne kryteria, zapewniamy również wysokiej klasy szkolenia i wsparcie w rozwijaniu tych umiejętności w czasie Twojego pobytu w naszej firmie. Wielu byłych gospodarzy domków przeszło na wyższe stanowiska w naszej firmie oraz  innych firmach związanych z hotelarstwem.

Twoje uprawnienia do pracy we Francji

Kandydaci mieszkający w Polsce lub poza jej granicami lecz posiadający paszport z jednego z krajów Unii Europejskiej, mają prawo mieszkać i pracować we Francji.

Jeśli jeszcze go nie masz, będziesz musiała /musiał założyć konto w banku francuskim - twoja pensja będzie wpłacana właśnie na to konto bankowe (nie martw się, można je będzie założyć po przybyciu do Francji).

Dowiedz się więcej

Aleks Small.jpeg

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak to jest pracować zimą w jednym z naszych domków, obejrzyj poniższy film i odwiedź naszą stronę Chalet Host / Gospodarza domków, na której możesz aplikować na to stanowisko.

Jeśli masz jakieś pytania lub chciałabyś /chciałbyś porozmawiać o tym, czy jest to właściwa rola dla Ciebie, skontaktuj się z Aleksandrą Briańską Kordecką, szefem rekrutacji Ski Beat w Polsce.

Dzięki 5-letniemu doświadczeniu we współpracy z brytyjskimi i irlandzkimi firmami narciarskimi, w tym 4-letnim reprezentowaniem naszej marki Directski.com, Aleks  z przyjemnością zorganizuje spotkanie  Zoom, aby odpowiedzieć na twoje wszelkie pytania, związane z pracą jako Chalet Host.

obowiązki.

Wakacje organizowane przez Ski Beat obejmują zazwyczaj: loty z Wielkiej Brytanii, transfer do jednego z naszych wysokogórskich francuskich kurortów i jeden tydzień w domku z wyżywieniem w Ski Beat - czasami zarezerwowany na wyłączność dla rodzin lub grup przyjaciół, a czasami dzielony z innymi gośćmi Ski Beat.

Gospodarz domku jest odpowiedzialny za dbanie o gości w domku cateringowym Ski Beat a co za tym idzie:

  • Sprzątnięcie i przygotowanie domku na cotygodniowy przyjazd gości.

  • Cztery poranki w tygodniu przygotowanie i podanie śniadania na ciepło, uprzątnięcie salonu i sypialni, upieczenie ciasta i przygotowanie popołudniowej herbaty na powrót gości z ze stoków narciarskich.

  • Przez sześć wieczorów w tygodniu przygotowanie trzydaniowego wieczornego posiłku - trochę jak organizowanie własnej kolacji ponieważ gospodarz podaje kolację spożywa i ją z gośćmi.

  • Dbanie o gości w ciepły i przyjazny sposób, udostępnianie informacji o ośrodkach i terenach narciarskich oraz odpowiedzi na  wszelkie pytania  związane z wakacjami w ośrodku narciarskim, rozwiązywanie problemów, które mogą się pojawić, najlepiej jak potrafisz.

Inne obowiązki obejmują:

  • Zarządzanie domkiem związane z:  raportowaniem, kierowaniem dostawami czystej pościeli, zamawianiem jedzenia i wina, utrzymywaniem odśnieżonych miejsc wokół domku oraz podstawową konserwacją.

  • Gruntowne wysprzątanie  domku na początku, w środku i na końcu sezonu.

  • Przestrzeganie wszystkich lokalnych przepisów, norm higieny i BHP.

  • Bycie sumiennym członkiem zespołu, w razie potrzeby asystowanie innym członkom zespołu.

Zwróć uwagę, że powyższe obowiązki mają na celu wyłącznie pokazanie, z czym wiąże się Twoja praca, a nie dokładny podział Twoich obowiązków.

o tobie.

Poszukujemy entuzjastycznych osób z następującymi umiejętnościami:

  • Kwalifikacje kulinarne lub umiejętność przyrządzania apetycznych posiłków dla od 6 do 12 osób.

  • Wcześniejsze doświadczenie w branży hotelarskiej lub usługowej.

  • Miłość do narciarstwa lub snowboardu i wszystkiego, co alpejskie, lub silna chęć do nauki.

  • Elastyczność i chęć pomocy innym członkom zespołu.

  • Ponieważ większość Twoich gości będzie Brytyjczykami, doskonały poziom znajomości angielskiego jest niezbędny.

Będziesz także potrzebował:

  • Ważny paszport z jednego z krajów Unii Europejskiej

  • Konto w banku francuskim (można je założyć po przyjeździe do Francji) - twoja pensja będzie wpłacana na to konto

  • Pełne szczepienie przeciwko Covid-19.

  • Własny laptop lub tablet umożliwiający dostęp do systemów firmowych.

Oferujemy:

Umowa oraz wynagrodzenie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe (płatne miesięcznie w euro na konto bankowe w euro)

  • Wynagrodzenie zaczyna się od 14,29 € za godzinę, wzrasta do 14,83 € z poprzednim doświadczeniem i 15,25 € dla gospodarzy powracających do Ski Beat.

  • Minimalne wynagrodzenie brutto każdego miesiąca dotyczy 151,67 godzin pracy

  • Dodatkowe godziny i dodatek urlopowy wypłacane są na koniec umowy.

  • Francuska umowa o pracę na czas określony

Zakwaterowanie:

  • Zakwaterowanie dostępne do wynajęcia przez Ski Beat w większości ośrodków, ograniczone do 600-700 € miesięcznie.

  • Osoby powracające do pracy po raz 4+ otrzymają bonifikatę do zakwaterowania.

Korzyści:

  • Karnety na wyciągi sezonowe i mnóstwo okazji do zjazdu na stokach.

  • Świetnej jakości markowy uniform

  • Zniżki na urlop narciarski dla Twojej rodziny i przyjaciół.

  • Ubezpieczenie zdrowotne Mutuelle.

  • Szkolenie przed sezonem oraz wsparcie ze trony Managera ośrodka oraz całego zespołu pracującego we Francji.

  • Możliwość budowania dalszej kariery w obrębie firmt Skie Beat oraz Topflight Travel Group we Francji, Uk, Włoszech oraz Irlandii.

Szkolenie:

  • Dwutygodniowe szkolenie przed sezonem plus wsparcie ze strony naszych kierowników ośrodków oraz naszego lokalnego francuskiego zespołu oraz kurs: Poziom 2 Bezpieczeństwo i higiena pracy w cateringu

bottom of page